Regu Therm żel – na zimne dłonie i stopy

Regu Therm żel to kosmetyk dedykowany osobom, które borykają się z problemem zimnych dłoni stóp. Znajduje zastosowanie zarówno w okresie wzmożonych przeziębień, jak i w pielęgnacji dłoni i stóp u osób, które mają słabe krążenie krwi.

Naturalne działanie żelu
Dzięki zawartym składnikom, stosowanie żelu Regu Therm pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm energetyczny organizmu. Poza tym wspiera on również transport tlenu, funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz pracę układu nerwowego. Tym samym nie tylko niweluje wychłodzenie dłoni i stóp, ale też jest naturalnym wsparciem dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Stosowanie żelu
Żel stosuje się wyłącznie zewnętrznie, wcierając delikatnie jego niewielką ilość w dłonie i stopy. Konsystencja żelu sprawia, że doskonale wchłania się on w skórę, dzięki czemu nie pozostawia tłustej warstwy. Przyjemna kompozycja zapachowa zapewnia natomiast jego miły odbiór. Nie należy stosować go u dzieci.

Działanie żelu
Działanie żelu odczuwane jest po kilkunastu minutach i utrzymuje się przez kilka godzin. W zależności od potrzeby, można stosować go zarówno wciągu dnia, jak i wieczorem czy w nocy. Jedynym przeciwwskazaniem jest uszkodzona lub podrażniona skóra.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *